Čertova krabička

Účtování nákup podílových listůDomů

Podobné téma:
Účtování nákup podílových listů
spolek dotace na investiční ma..
Dormeo Praha Štěrboholy Nákupní
tiskopis vyúčtování zahraniční..
nákupní taška s kolečky od fy...
Externí:
účtování o skladu způsobem b
Bielsko Biala nákupní centrum ..
poznávání stromů podle listů k..
látková taška nákupní
postup účtování při prodeji po..
účtování prodeje drobného hmot..
časové rozlišení dotace účtování
účtování investičních dotací n..
jak přilepit obvodovou lištu l..
účtování nezaplacených úroků z..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Mariášové karty Výklad zdarma

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Účtování investic v podílových fondech | DAUC.cz
1. Jak účtovat o investicích - nákupech podílových listů u investičního podílového fondu?1. Jak účtovat o investicích - nákupech podílových listů u investičního podílového fondu?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dauc.cz/oao/otazka/15859

Podílové listy v KB - BusinessCenter
Dobrý den prosila bych rady ohledně účtování nákupu podílových listů. V KB nám bylo nabídnuto zhodnocení našich peněz (350 tis.) formou nakoupení podílových listů, v pěti fondech.Dobrý den prosila bych rady ohledně účtování nákupu podílových listů. V KB nám bylo nabídnuto zhodnocení našich peněz (350 tis.) formou nakoupení podílových listů, v pěti fondech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

business.center.cz/diskuse/1263836

Trvalý příkaz k nákupu podílových listů
Poznámka: Položka Trvalý příkaz k nákupu podílových listů je přístupná majiteli obsluhovaného účtu fyzické osobě občanu a statutárnímu zástupci.Poznámka: Položka Trvalý příkaz k nákupu podílových listů je přístupná majiteli obsluhovaného účtu fyzické osobě občanu a statutárnímu zástupci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojebanka.cz/help_cz/a146.htm

Vznik nového fondu J&T Opportunity SKK | J&T Investiční...
Vstupní přirážka při nákupu podílových listů je nulová, výstupní srážka při zpětném odkupu je 2 % hodnoty odkupovaných podílových listů.Vstupní přirážka při nákupu podílových listů je nulová, výstupní srážka při zpětném odkupu je 2 % hodnoty odkupovaných podílových listů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jtis.cz/aktualita/vznik-noveho-fondu-jt-oppor ..

Účtování cenných papírů - PDF Free Download
1 Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra financí a účetnictví Účtování cenných papírů Diplomová práce Autor: Bc. A...1 Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra financí a účetnictví Účtování cenných papírů Diplomová práce Autor: Bc. A...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/utovani-cennych-papir.html

Podílové listy namísto dárků - Idnes.cz
Po týdnu poklesů zaznamenaly světové akciové trhy opět růst. Česká burza rostla opět o něco rychleji než ostatní světové trhy. Oproti předešlému týdnu si polepšily také fondy, kterým se, na rozdíl od listopadu, velmi daří i v čistých...Po týdnu poklesů zaznamenaly světové akciové trhy opět růst. Česká burza rostla opět o něco rychleji než ostatní světové trhy. Oproti předešlému týdnu si polepšily také fondy, kterým se, na rozdíl od listopadu, velmi daří i v čistých...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/finance/investovani/podilove-listy-n ..

Majitelé podílových listů platí více než tuší - Idnes.cz
Podílníci českých fondů za správu svých peněz platí fondům každý rok mnohem více než jen poplatky za správu. Existují totiž náklady fondu, které nejsou v těchto poplatcích zahrnuty a jsou hrazeny přímo z majetku fondu.Podílníci českých fondů za správu svých peněz platí fondům každý rok mnohem více než jen poplatky za správu. Existují totiž náklady fondu, které nejsou v těchto poplatcích zahrnuty a jsou hrazeny přímo z majetku fondu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/domaci/majitele-podilovych ..

Amundi | Komerční banka - investice a fondy | Czech Republic...
V období od 3. května 2018 do 4. května 2018 včetně, tj. na 2 pracovní dny bude pozastaveno obchodování s fondem Amundi CR Akciový - Střední a východní Evropa.V období od 3. května 2018 do 4. května 2018 včetně, tj. na 2 pracovní dny bude pozastaveno obchodování s fondem Amundi CR Akciový - Střední a východní Evropa.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

amundi-kb.cz/aktualni-informace/aktuality/poz ..

FS ČSFR 1990-1992, tisk 1412, část č. 1
Se statutem podílového fondu nebo se statutem investičního fondu (dále jen "statut fondu") musí mít kupující možnost se seznámit při nákupu podílových listů nebo akcií.Se statutem podílového fondu nebo se statutem investičního fondu (dále jen "statut fondu") musí mít kupující možnost se seznámit při nákupu podílových listů nebo akcií.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

psp.cz/eknih/1990fs/tisky/t1412_01.htm

248/1992 Sb. Zákon o investičních společnostech a investičních...
Zákon č. 248/1992 Sb. - Zákon o investičních společnostech a investičních fondech - zrušeno k 01.05.2004(189/2004 Sb.)Zákon č. 248/1992 Sb. - Zákon o investičních společnostech a investičních fondech - zrušeno k 01.05.2004(189/2004 Sb.)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zakonyprolidi.cz/cs/1992-248


Vstupní a manažerský poplatek u podílového fondu nejsou všechno...
Investujeme s profesionály. Zpravodajství a analýzy ze světa investic a osobních financí.Investujeme s profesionály. Zpravodajství a analýzy ze světa investic a osobních financí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

investujeme.cz/clanky/vstupni-a-manazersky-po ..

zfprf_vyrocni_zprava_2014
Aktuální hodnota podílového listu je stanovena jako podíl fondového kapitálu a počtu vydaných podílových listů. Hodnota podílového listu k poslednímu obchodnímu dni roku 2014 činila 1,0122 Kč (2013: 0,9909 Kč).Aktuální hodnota podílového listu je stanovena jako podíl fondového kapitálu a počtu vydaných podílových listů. Hodnota podílového listu k poslednímu obchodnímu dni roku 2014 činila 1,0122 Kč (2013: 0,9909 Kč).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zfpinvest.com/download/vyrocni-zprava/zfprf_v ..

Účet 061 Podíly v ovládaných a řízených osobách
Účet 061 Podíly v ovládaných a řízených osobách: Účet Aktivní. Cenné papíry a podíly, které zakládají účast v podnicích s podstatným nebo rozhoÚčet 061 Podíly v ovládaných a řízených osobách: Účet Aktivní. Cenné papíry a podíly, které zakládají účast v podnicích s podstatným nebo rozho
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uctovani.net/ucet.php?ucet_c=061&popis=Podily ..

Data protection policy
Zásady zpracování osobních údajů v Erste Asset Management GmbH, pobočka Česká republika Ochranu soukromí a osobních údajů považujeme za svou prvořadou povinnost. S osobními údaji nakládáme výhradně v souladu s platnými právními předpisy.Zásady zpracování osobních údajů v Erste Asset Management GmbH, pobočka Česká republika Ochranu soukromí a osobních údajů považujeme za svou prvořadou povinnost. S osobními údaji nakládáme výhradně v souladu s platnými právními předpisy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

erste-am.cz/cs/privacy

Vyhledávání ASPI | epravo.cz
Váš průvodce pro právo a podnikání (Sbírka zákonů, judikatura, právo, zákony, články, poradny, diskuse, seznam advokátů, judikatura)Váš průvodce pro právo a podnikání (Sbírka zákonů, judikatura, právo, zákony, články, poradny, diskuse, seznam advokátů, judikatura)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

epravo.cz/vyhledavani-aspi/?Id=57770&Section= ..

účtování nákupu a prod. cenných pap.v DE - BusinessCenter.cz
Dobrý den, jak mám prosím zaznačit v daňové evidenci nákup a prodej dluhopisových podílových listů, nakoupeno za 62000Kč a prodáno o 4 měsíce později za 108000Kč.Dobrý den, jak mám prosím zaznačit v daňové evidenci nákup a prodej dluhopisových podílových listů, nakoupeno za 62000Kč a prodáno o 4 měsíce později za 108000Kč.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/1066600

Obchodní podmínky AXA Generace X
smlouvou o podmínkách pravidelného nákupu a výměny podílových listů, těmito Obchodnímismlouvou o podmínkách pravidelného nákupu a výměny podílových listů, těmito Obchodními
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

axa.cz/getattachment/2719ec9c-5e3c-488e-bb40- ..

Textová podoba smlouvy - Hlídač státu.
Služby poskytované v oblasti cenných papírů 1. Obstarání obchodu na Burze cenných papírů Praha, a. s., a související služby 2. Obstarání obchodu na zahraničních trzích 3. Obstarání obchodů s podílovými listy otevřených podílových fondů 4.Služby poskytované v oblasti cenných papírů 1. Obstarání obchodu na Burze cenných papírů Praha, a. s., a související služby 2. Obstarání obchodu na zahraničních trzích 3. Obstarání obchodů s podílovými listy otevřených podílových fondů 4.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hlidacstatu.cz/TextSmlouvy/6323879?hash=cd09f ..

JET2_specifika_1808
Vypořádání nákupu a odkupu investičních akcií  Investiční společnost bude vydávat a odkupovat podílové listy Fondu po dobu tří měsíců ode dne zahájení vydávání podílových listů za částku ve výši 1 Kč za jeden podílový list.Vypořádání nákupu a odkupu investičních akcií Investiční společnost bude vydávat a odkupovat podílové listy Fondu po dobu tří měsíců ode dne zahájení vydávání podílových listů za částku ve výši 1 Kč za jeden podílový list.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

conseq.cz/data/UserFiles/File/JET2_specifika_ ..

Diskuze - Ani o korunu víc - Peníze.cz
Pokud si místo internetového obchodu se spotřebním zbožím představíte nákup podílových listů, je srážená provize 4-5%, proti vstupním poplatkům při nákupu podílových listů (0-3%), naprosto diskvalifikující.Pokud si místo internetového obchodu se spotřebním zbožím představíte nákup podílových listů, je srážená provize 4-5%, proti vstupním poplatkům při nákupu podílových listů (0-3%), naprosto diskvalifikující.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

m.penize.cz/diskuze/14050-ani-o-korunu-vic

Počet záznamů:20

Účtování nákup podílových listů
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0007:28:19