Čertova krabička

organizace na léčení závislosti na alkoholu v brněDomů

Podobné téma:
povlečení s vánočním motivem F..
organizace na léčení závislost..
licenční oblečení Velkoobchod
Externí:
povlečení
oblečení na břišní tance z číny
povlečení pro slečny
lisy oblečení
povánoční vyprodej obuvi a obl..
povlečení mikroplyš na francou..
abstinenční syndrom u alkoholu
organizace příměstského tábora
vzorová účtová osnova pro nezi..
oblečení s motivem paříže

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Mariášové karty Výklad zdarma

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Léčba a diagnostika závislosti na alkoholu dnes
Shrnujeme diagnostiku a léčbu závislosti na alkoholu. Této problematice by měl věnovat pozornost každý psychiatr. Důvody zahrnují vysokou spotřebu alkoholu v Česku a skutečnost, že u duševně nemocných představuje alkohol ještě vyšší riziko...Shrnujeme diagnostiku a léčbu závislosti na alkoholu. Této problematice by měl věnovat pozornost každý psychiatr. Důvody zahrnují vysokou spotřebu alkoholu v Česku a skutečnost, že u duševně nemocných představuje alkohol ještě vyšší riziko...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

drnespor.eu/adnes4.doc

Ústav prevence a léčby závislostí A Kluby Brno z.ú. - Hlavní...
Ústav prevence a léčby závislostí A Kluby Brno z.ú., Brno. 29 To se mi líbí. Nezisková organizaceÚstav prevence a léčby závislostí A Kluby Brno z.ú., Brno. 29 To se mi líbí. Nezisková organizace
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

facebook.com/akluby

Brno Líšeň - Sociální služby
Brno, 23. srpna 2018 - V prostorách Terapeutického centra v Jihomoravském kraji budou od září probíhat tři terapeutické skupiny.Brno, 23. srpna 2018 - V prostorách Terapeutického centra v Jihomoravském kraji budou od září probíhat tři terapeutické skupiny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

brno-lisen.cz/s64

Závislost na alkoholu a její léčba - PDF
Univerzita Karlova v Praze Husitská teologická fakulta Bakalářská práce Závislost na alkoholu a její léčba Alcohol addiction and its therapy Autor: Monika Sadílková, DiS. Vedoucí práce: Mgr.Univerzita Karlova v Praze Husitská teologická fakulta Bakalářská práce Závislost na alkoholu a její léčba Alcohol addiction and its therapy Autor: Monika Sadílková, DiS. Vedoucí práce: Mgr.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/27824534-Zavislost-na-alkoholu-a ..

závislost - Idnes.cz
Kit Harington (32) se poprvé od léčby závislosti na alkoholu ukázal ve společnosti.Kit Harington (32) se poprvé od léčby závislosti na alkoholu ukázal ve společnosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/wiki/obecne/zavislost.K5070515

Veřejný závazek Ústavu prevence a léčby závislosti A Kluby Brno...
Na této stránce je napsán Veřejný závazek Ústavu prevence a léčby závislosti A Kluby Brno, z. ú. Zde se dozvíte jaké je posláni organizace či zásady a principy poskytování služeb.Na této stránce je napsán Veřejný závazek Ústavu prevence a léčby závislosti A Kluby Brno, z. ú. Zde se dozvíte jaké je posláni organizace či zásady a principy poskytování služeb.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

akluby.cz/o-nas/verejny-zavazek-ustavu-preven ..

Alkohol, český mor | Reflex.cz
VÍCE NEŽ 300 000 Čechů TRPÍ Závislostí NA Alkoholu. Patříte MEZI NĚ? Zkuste NÁŠ Testvlna novoročních předsevzetí přináší touhy zhubnout, dostudovat, začít zdravě jíst. Ale přestat chlastat?VÍCE NEŽ 300 000 Čechů TRPÍ Závislostí NA Alkoholu. Patříte MEZI NĚ? Zkuste NÁŠ Testvlna novoročních předsevzetí přináší touhy zhubnout, dostudovat, začít zdravě jíst. Ale přestat chlastat?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

reflex.cz/clanek/stary-reflex-tema-reflexu/32 ..

O závislostech | Renadi
Terapeutické komunity se věnují především závislostem na nelegálních drogách, popř. kombinaci závislosti na nelegální droze a alkoholu.Terapeutické komunity se věnují především závislostem na nelegálních drogách, popř. kombinaci závislosti na nelegální droze a alkoholu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

renadi.cz/cs/o-zavislostech

Neziskové organizace Rajhrad • Firmy.cz
Na Firmy.cz najdete 44 firem v kategorii Neziskové organizace v Rajhradu. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Záchranná stanice pro dravé ptáky Rajhrad, Šance a naděje z.ú., Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní...Na Firmy.cz najdete 44 firem v kategorii Neziskové organizace v Rajhradu. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Záchranná stanice pro dravé ptáky Rajhrad, Šance a naděje z.ú., Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

firmy.cz/Instituce-a-urady/Neziskove-a-humani ..

Efektivita léčby závislosti na alkoholu v České Republice - PDF...
1 Univerzita Palackého V Olomouci Fakulta Zdravotnických VĚD Ústav zdravotnického managementu Bc. Lenka Kubincová Efekti...1 Univerzita Palackého V Olomouci Fakulta Zdravotnických VĚD Ústav zdravotnického managementu Bc. Lenka Kubincová Efekti...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/efektivita-leby-zavislosti-na-alkoh ..


Závislost na alkoholu možnosti komplexní léčby - PDF
Univerzita Hradec Králové Pedagogická fakulta Katedra sociální patologie a prevence Závislost na alkoholu možnosti komplexní léčby Bakalářská práce Autor: Studijní program: Studijní obor: Vedoucí práce:Univerzita Hradec Králové Pedagogická fakulta Katedra sociální patologie a prevence Závislost na alkoholu možnosti komplexní léčby Bakalářská práce Autor: Studijní program: Studijní obor: Vedoucí práce:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/44705426-Zavislost-na-alkoholu-m ..

alkohol u jednoho z partnerů - Partnerská psychologická poradna...
Jen pro upřesnění ale - závislost na alkoholu v rodině je již varovný signál (ad heredita)Jen pro upřesnění ale - závislost na alkoholu v rodině je již varovný signál (ad heredita)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/onadnes/partnerska-poradna-psycholoz ..

Brno - Informativní zpráva o realizaci programu protidrogové...
Podíl adolescentů stagnuje, mládež preferuje drogy taneční. Subpopulace uživatelů tvrdých drog „stárne", jsou to nezřídka klienti s mnohaletým abuzem, bez motivace k léčbě, často infikovaní hepatitidami a s pestrou somatickou i...Podíl adolescentů stagnuje, mládež preferuje drogy taneční. Subpopulace uživatelů tvrdých drog „stárne", jsou to nezřídka klienti s mnohaletým abuzem, bez motivace k léčbě, často infikovaní hepatitidami a s pestrou somatickou i...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

brno.cz/sprava-mesta/dokumenty-mesta/analyzy- ..

Jihomoravský KRAJ
Potřebné vzdělání poskytují studentům civilní i soukromé vysoké školy v Brně a Lednici, opomenout nelze ani význam Univerzity obrany v Brně.Potřebné vzdělání poskytují studentům civilní i soukromé vysoké školy v Brně a Lednici, opomenout nelze ani význam Univerzity obrany v Brně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?PubID=151149& ..

závislost | Irozhlas - spolehlivé zprávy
V Indii žije více než 100 milionů kuřáků, země je tak v počtu kuřáků z celosvětového hlediska na druhé příčce za sousední Čínou.V Indii žije více než 100 milionů kuřáků, země je tak v počtu kuřáků z celosvětového hlediska na druhé příčce za sousední Čínou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

irozhlas.cz/zpravy-tag/zavislost

Centra a služby | Společnost Podané ruce
Centrum komplexní péče ve Zlínském kraji se věnuje osobám s nelátkovou závislostí (jedná se zejména o hazardní hraní/sázení, dále také závislost na PC, hrách, nakupování apod.), kterým nabízí základní odborné sociální poradenství...Centrum komplexní péče ve Zlínském kraji se věnuje osobám s nelátkovou závislostí (jedná se zejména o hazardní hraní/sázení, dále také závislost na PC, hrách, nakupování apod.), kterým nabízí základní odborné sociální poradenství...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

podaneruce.cz/centra-sluzby

Kniha: Léčba a prevence závislostí | Knihy.ABZ.cz
Autor knihy: Karel Nešpor; Ladislav Csémy, Téma/žánr: drogová závislost, Počet stran: 199, Cena: 32 Kč, Rok vydání: 2004, Nakladatelství: Psychiatrické centrumAutor knihy: Karel Nešpor; Ladislav Csémy, Téma/žánr: drogová závislost, Počet stran: 199, Cena: 32 Kč, Rok vydání: 2004, Nakladatelství: Psychiatrické centrum
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihy.abz.cz/prodej/lecba-a-prevence-zavislos ..

Dětské domovy Brno-město - hodnocené dětské domovy v Brně-městě
Podívejte se, co o dětských domovech v Brně-městě říkají ostatní. Na detailu každé prezentace klikněte na tlačítko hodnocení firmy a můžete přidat vlastní zkušenost.Podívejte se, co o dětských domovech v Brně-městě říkají ostatní. Na detailu každé prezentace klikněte na tlačítko hodnocení firmy a můžete přidat vlastní zkušenost.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

instituce-organizace.sluzby.cz/detske-domovy/ ..

Závislosti
Své myšlenky a zkušenosti sdílí v hluboce osobním rozhovoru, který odkrývá některé překvapivé a nadějné způsoby přemýšlení o tomto letitém problému. »Celý článek«Své myšlenky a zkušenosti sdílí v hluboce osobním rozhovoru, který odkrývá některé překvapivé a nadějné způsoby přemýšlení o tomto letitém problému. »Celý článek«
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zkola.cz/rodice/socpatologjevy/zavislosti/Str ..

Alkohol - Adiktologická ambulance
Existuje organizace Al-anon, která je určena pro rodinné příslušníky problémových uživatelů alkoholu. Zde by Vám mohli poskytnout poradenství a terapii, která by mohla pomoci jak Vám tak i v dalším kontaktu s Vaší matkou.Existuje organizace Al-anon, která je určena pro rodinné příslušníky problémových uživatelů alkoholu. Zde by Vám mohli poskytnout poradenství a terapii, která by mohla pomoci jak Vám tak i v dalším kontaktu s Vaší matkou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poradna.adiktologie.cz/zeptejte-se/zavislost- ..

Počet záznamů:20

organizace na léčení závislosti na alkoholu v brně
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0039:47:59