Čertova krabička

Bolest na levé straně pod žebry v zádechDomů

Podobné téma:
Bolest na levé straně pod žebr..
bolesti za krkem a motání hlavy
odstranění nosních polypů lase..
orgán vpravo pod žebry
Odstranění mateřských znamének..
bolest v pravém podbřišku,svěd..
Západočeská plynárenská, Doudl..
bolest v levem podbřišku a zád..
ztuhlost a Bolest kloubů na pr..
šrucha plevel,likvidace
pozitivní histologie po odstra..
odstranění hlášky tato kopie s..
Externí:
náhrada mzdy Překážky na stran..
bolest při otevírání porodních..
ochrnutí obličeje spojené s bo..
bolest hlavy od napjate sije
bolesti v hrudním koši
tlak v levém boku
bolesti po císařském řezu
odstranění umělých nehtů
odstranění mateřských znamének..
hypoplazie levého frontálního ..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Mariášové karty Výklad zdarma

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

bolest na levé straně pod žebry | uLékaře.cz
Chtěla bych se zeptat ,co by to mohlo být za problém.Bolesti pod žebry na levé straně a kousek jakoby do boku.Někdy nemám problém a někdy docela dost.Tento problém mám již několik let.Byla jsem několikrát na ultrazvuku břicha,ale nic nebylo...Chtěla bych se zeptat ,co by to mohlo být za problém.Bolesti pod žebry na levé straně a kousek jakoby do boku.Někdy nemám problém a někdy docela dost.Tento problém mám již několik let.Byla jsem několikrát na ultrazvuku břicha,ale nic nebylo...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/bolest-na-leve-stra ..

Bolesti levé strany vlevo a pod žebry vlevo | uLékaře.cz
Dobrý den. Mám už rok občasné bolesti které začali od levé strany žeber. Myslela jsem že to je od páteře, ale teď už mě to bolí od levé strany zad až do předu pod zebra i celý bok.Dobrý den. Mám už rok občasné bolesti které začali od levé strany žeber. Myslela jsem že to je od páteře, ale teď už mě to bolí od levé strany zad až do předu pod zebra i celý bok.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/bolesti-leve-strany ..

Bolest břicha, levá strana pod žebry | uLékaře.cz
Když chodím, bolí mě celé břicho ale když jsem si ho zkusila prohmatat, bolí to jen na levé straně pod žebry.Když chodím, bolí mě celé břicho ale když jsem si ho zkusila prohmatat, bolí to jen na levé straně pod žebry.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/bolest-bricha-leva- ..

Bolest v zádech na levé straně články a rady
Informace a články o tématu Bolest v zádech na levé straně. Praktické tipy o zdraví a Bolest v zádech na levé straně. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.Informace a články o tématu Bolest v zádech na levé straně. Praktické tipy o zdraví a Bolest v zádech na levé straně. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lecitnemoc.cz/bolest+v+z%C3%A1dech+na+lev%C3% ..

Bolest pod levým žebrem a v levé části zad - Bolest v levém...
Delší dobu mám bolesti pod levým žebrem..spíše tupá bolest a k tomu skoro ve stejné výšce bolest v levé části zad..zhruba kde končí hrudní koš.Delší dobu mám bolesti pod levým žebrem..spíše tupá bolest a k tomu skoro ve stejné výšce bolest v levé části zad..zhruba kde končí hrudní koš.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lekari-online.cz/vnitrni-lekarstvi/diskuze/bo ..

Bolest při stolici na levé straně - Diskuse - eMimino.cz
Bolest při stolici na levé straně už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Bolest při stolici na levé straně už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/bolest-pri-stolici-na-leve ..

Bolest pod žebry, pak v zádech - poradna, diagnózy...
Bolest pod žebry, pak v zádech - poradna, diagnózyBolest pod žebry, pak v zádech - poradna, diagnózy
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tvojedoktorka.cz/priznaky-lecba/bolest-pod-ze ..

Bolesti v levé straně: co to může být?
Moderní svět nás nutí žít vysokou rychlostí, aniž bychom na okamžik zastavili. A mezitím to je velmi vážný stres pro celý organismus.Moderní svět nás nutí žít vysokou rychlostí, aniž bychom na okamžik zastavili. A mezitím to je velmi vážný stres pro celý organismus.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.ruarrijoseph.com/zdorove/131810-noyuschaya ..

Bolest v levé straně pod žebry, než může být způsobeno
Aby nedošlo k závažným komplikacím, je třeba pozorně naslouchat svému tělu, protože bolest je to signál, že tam vyskytují některé nepříznivé procesy.Aby nedošlo k závažným komplikacím, je třeba pozorně naslouchat svému tělu, protože bolest je to signál, že tam vyskytují některé nepříznivé procesy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

che.enmilac.ru/r%C5%AFzn%C3%A9-2/v%C5%A1e-o-v ..

Bolest pod žebrem na levé straně | uLékaře.cz
Dobrý den ,pane doktore již od vánoc trpím píchlavou bolestí pod levým žebrem ,která někdy přejde do prsu ,někdy také bolesti levé lopatky,pyroza,říhání,plynatost,třes a deprese.V poslední době také bolesti v podbříšku.Byla jsem před 3...Dobrý den ,pane doktore již od vánoc trpím píchlavou bolestí pod levým žebrem ,která někdy přejde do prsu ,někdy také bolesti levé lopatky,pyroza,říhání,plynatost,třes a deprese.V poslední době také bolesti v podbříšku.Byla jsem před 3...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/bolest-pod-zebrem-n ..


bolest žaludku+bolest pod žebry na levé straně | uLékaře.cz
Dobrý den pane doktore, již delší dobu mám problémy s žaludkem(asi mi úplně dobře nefunguje klapka, co má zabránit vracení šťáv a natrávené potravy zpět do jícnu). Když jsem byl naposeldy na vyšetření(cca 1,5roku) tou hadičkou co se vám...Dobrý den pane doktore, již delší dobu mám problémy s žaludkem(asi mi úplně dobře nefunguje klapka, co má zabránit vracení šťáv a natrávené potravy zpět do jícnu). Když jsem byl naposeldy na vyšetření(cca 1,5roku) tou hadičkou co se vám...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/bolest-zaludku-bole ..

Bolest v levé strany pod žebry | uLékaře.cz
Dobrý den již dva týdny mě všelijak bolí břicho.bolest se nedala lokalizovat nyní se ustálila u levé strany posledního žebra.odběry mám v pořádku ultrazvuk nic nezjistil nemám průjem nezvracim ani jiné problémy jen ta otravná tupá tlaciva...Dobrý den již dva týdny mě všelijak bolí břicho.bolest se nedala lokalizovat nyní se ustálila u levé strany posledního žebra.odběry mám v pořádku ultrazvuk nic nezjistil nemám průjem nezvracim ani jiné problémy jen ta otravná tupá tlaciva...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/bolest-v-leve-stran ..

Bolesti na levé straně pod žebrem | uLékaře.cz
Dobrý den.Mám už delší problém bolestí na levé straně pod žebrem.Začalo to před rokem jsem byla na vyšetření srdce a píchali mi do žil ořazování tak mi pod žebrem začalo velice boket nic jsem neřekla nemám ráda běháni po doktorech.Přestalo...Dobrý den.Mám už delší problém bolestí na levé straně pod žebrem.Začalo to před rokem jsem byla na vyšetření srdce a píchali mi do žil ořazování tak mi pod žebrem začalo velice boket nic jsem neřekla nemám ráda běháni po doktorech.Přestalo...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/bolesti-na-leve-str ..

Bolest pod levým žebrem | uLékaře.cz
Dobrý den, od včerejšího večera mě neustále bolí pod pravým žebrem, nejvíc když ležím na pravé straně a na zádech, bolest vystřeluje i do pravé ruky.Dobrý den, od včerejšího večera mě neustále bolí pod pravým žebrem, nejvíc když ležím na pravé straně a na zádech, bolest vystřeluje i do pravé ruky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/nemoci-vysetreni/bolest-pod-levym- ..

Bolest na levé straně pod žebry články a rady
Informace a články o tématu Bolest na levé straně pod žebry. Praktické tipy o zdraví a Bolest na levé straně pod žebry. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.Informace a články o tématu Bolest na levé straně pod žebry. Praktické tipy o zdraví a Bolest na levé straně pod žebry. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lecitnemoc.cz/bolest+na+lev%C3%A9+stran%C4%9B ..

Bolest v zadech články a rady
Informace a články o tématu Bolest v zadech. Praktické tipy o zdraví a Bolest v zadech. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.Informace a články o tématu Bolest v zadech. Praktické tipy o zdraví a Bolest v zadech. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lecitnemoc.cz/bolest+v+zadech+nemoc

bolest v leve strane bricha | Page 2 | Doktorka.cz
Bolest na levé straně boku,přechází ta bolest po celé levé straně,bolí to při chůzi,při úklonu,předklonu,i v sedě.Děkuji za odpověd Bolest na levé straně boku,přechází ta bolest po celé levé straně,bolí to při chůzi,při úklonu,předklonu,i v sedě.Děkuji za odpověd '
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diskuse.doktorka.cz/bolest-leve-strane-bricha ..

Dědek kořenář : Bolest na levé straně břicha
Jedná se o bolest na levé straně břicha, nebo těsně pod žebry nebo také na prostředku břicha pod žebry. Tyto bolesti jsem většinou míval po jídle, ale po zjišťování jsem došel k závěru, že to vždy není po jídle a bolest přijde z ničeho nic.Jedná se o bolest na levé straně břicha, nebo těsně pod žebry nebo také na prostředku břicha pod žebry. Tyto bolesti jsem většinou míval po jídle, ale po zjišťování jsem došel k závěru, že to vždy není po jídle a bolest přijde z ničeho nic.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dedekkorenar.cz/poradna/tema/1976.html

Bolesti v levé straně pod žebry
Povaha bolesti je důležitá. Ostré bolesti na levé straně pod žebry mají větší pravděpodobnost, že budou mít jiné příčiny. 2. Další příčinou bolestivé bolesti v levém hypochondriu jsou žaludeční potíže, i když symptomy onemocnění žaludku se...Povaha bolesti je důležitá. Ostré bolesti na levé straně pod žebry mají větší pravděpodobnost, že budou mít jiné příčiny. 2. Další příčinou bolestivé bolesti v levém hypochondriu jsou žaludeční potíže, i když symptomy onemocnění žaludku se...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.surgeon-live.com/content_noyushchaya-bol-v ..

Počet záznamů:19

Bolest na levé straně pod žebry v zádech
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0057:47:39